Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου – Στη Μύκονο για την 1η αγωνιστική ο Φοίνικας.

Διεξήχθη το μεσημέρι της Δευτέρας στα γραφεία της ΕΠΟ, η κλήρωση του αγωνιστικού προγράμματος του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας για την σεζόν 2022-2023 σε όλους τους ομίλους.

Αναλυτικά όλο το αγωνιστικό πρόγραμμα του 4ου ομίλου:
1η αγωνιστική 14η 
Α.Ε. Ερμιονίδας-Πανιώνιος
Πανγυθεατικός-Πανηλειακός
ΓΑΣ Ιάλυσος-Αιολικός
Α.Ε. Μυκόνου-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
Παναργειακός-Α.Ο. Πυλίου Κω
Α.Ο. Διαβολιτσίου-Α.Σ. Ρόδος
Αίας Γαστούνης-ΑΠΣ Πάτραι


2η αγωνιστική 15η 
Πανγυθεατικός-Α.Ε. Ερμιονίδας
Πανιώνιος- ΓΑΣ Ιάλυσος
Πανηλειακός-Α.Ε. Μυκόνου
Αιολικός-Παναργειακός
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-Α.Ο. Διαβολιτσίου
Α.Ο. Πυλίου Κω-Αίας Γαστούνης
Α.Σ. Ρόδος-ΑΠΣ Πάτραι


3η αγωνιστική 16η 
Α.Ε. Ερμιονίδας- ΓΑΣ Ιάλυσος
Α.Ε. Μυκόνου-Πανγυθεατικός
Παναργειακός-Πανιώνιος
Α.Ο. Διαβολιτσίου-Πανηλειακός
Αίας Γαστούνης-Αιολικός
ΑΠΣ Πάτραι-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
Α.Σ. Ρόδος-Α.Ο. Πυλίου Κω


4η αγωνιστική 17η 
Α.Ε. Μυκόνου-Α.Ε. Ερμιονίδας
ΓΑΣ Ιάλυσος-Παναργειακός
Πανγυθεατικός-Α.Ο. Διαβολιτσίου
Πανιώνιος-Αίας Γαστούνης
Πανηλειακός-ΑΠΣ Πάτραι
Αιολικός-Α.Σ. Ρόδος
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-Α.Ο. Πυλίου Κω


5η αγωνιστική 18η 
Α.Ε. Ερμιονίδας-Παναργειακός
Α.Ο. Διαβολιτσίου-Α.Ε. Μυκόνου
Αίας Γαστούνης- ΓΑΣ Ιάλυσος
ΑΠΣ Πάτραι-Πανγυθεατικός
Α.Σ. Ρόδος-Πανιώνιος
Α.Ο. Πυλίου Κω-Πανηλειακός
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-Αιολικός


6η αγωνιστική 19η 
Α.Ο. Διαβολιτσίου-Α.Ε. Ερμιονίδας
Παναργειακός-Αίας Γαστούνης
Α.Ε. Μυκόνου-ΑΠΣ Πάτραι
ΓΑΣ Ιάλυσος-Α.Σ. Ρόδος
Πανγυθεατικός-Α.Ο. Πυλίου Κω
Πανιώνιος-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
Πανηλειακός-Αιολικός


7η αγωνιστική 20η 
Α.Ε. Ερμιονίδας-Αίας Γαστούνης
ΑΠΣ Πάτραι-Α.Ο. Διαβολιτσίου
Α.Σ. Ρόδος-Παναργειακός
Α.Ο. Πυλίου Κω-Α.Ε. Μυκόνου
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου– ΓΑΣ Ιάλυσος
Αιολικός-Πανγυθεατικός
Πανηλειακός-Πανιώνιος


8η αγωνιστική 21η 
ΑΠΣ Πάτραι-Α.Ε. Ερμιονίδας
Αίας Γαστούνης-Α.Σ. Ρόδος
Α.Ο. Διαβολιτσίου-Α.Ο. Πυλίου Κω
Παναργειακός-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
Α.Ε. Μυκόνου-Αιολικός
ΓΑΣ Ιάλυσος-Πανηλειακός
Πανγυθεατικός-Πανιώνιος


9η αγωνιστική 22η 
Α.Ε. Ερμιονίδας-Α.Σ. Ρόδος
Α.Ο. Πυλίου Κω-ΑΠΣ Πάτραι
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-Αίας Γαστούνης
Αιολικός-Α.Ο. Διαβολιτσίου
Πανηλειακός-Παναργειακός
Πανιώνιος-Α.Ε. Μυκόνου
ΓΑΣ Ιάλυσος-Πανγυθεατικός


10η αγωνιστική 23η 
Α.Ο. Πυλίου Κω-Α.Ε. Ερμιονίδας
Α.Σ. Ρόδος-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
ΑΠΣ Πάτραι-Αιολικός
Αίας Γαστούνης-Πανηλειακός
Α.Ο. Διαβολιτσίου-Πανιώνιος
Παναργειακός-Πανγυθεατικός
Α.Ε. Μυκόνου- ΓΑΣ Ιάλυσος


11η αγωνιστική 24η 
Α.Ε. Ερμιονίδας-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
Αιολικός-Α.Ο. Πυλίου Κω
Πανηλειακός-Α.Σ. Ρόδος
Πανιώνιος-ΑΠΣ Πάτραι
Πανγυθεατικός-Αίας Γαστούνης
ΓΑΣ Ιάλυσος-Α.Ο. Διαβολιτσίου
Παναργειακός-Α.Ε. Μυκόνου


12η αγωνιστική 25η 
Αιολικός-Α.Ε. Ερμιονίδας
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-Πανηλειακός
Α.Ο. Πυλίου Κω-Πανιώνιος
Α.Σ. Ρόδος-Πανγυθεατικός
ΑΠΣ Πάτραι- ΓΑΣ Ιάλυσος
Αίας Γαστούνης-Α.Ε. Μυκόνου
Α.Ο. Διαβολιτσίου-Παναργειακός


13η αγωνιστική 26η 
Α.Ε. Ερμιονίδας-Πανηλειακός
Πανιώνιος-Αιολικός
Πανγυθεατικός-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
ΓΑΣ Ιάλυσος-Α.Ο. Πυλίου Κω
Α.Ε. Μυκόνου-Α.Σ. Ρόδος
Παναργειακός-ΑΠΣ Πάτραι
Αίας Γαστούνης-Α.Ο. Διαβολιτσίου

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x