Δημοτικό Συμβούλιο Δήμου Επιδαύρου 04/01/2024 – Ολόκληρο το βίντεο.
![](https://www.epidavrosnews.com/wp-content/uploads/2024/01/dimotiko-simvoulio-04-01-2024-720x324.jpg)
Πρώτη συνεδρίαση Δημοτικού Συμβουλίου Επιδαύρου, για την εκλογή Προεδρείου Δ.Σ. και Δημοτικής Επιτροπής της δημοτικης θητείας 2023-2028.
Νέος Πρόεδρος ο Γιώργος Κωστούρος, Αντιπρόεδρος ο Γιώργος Τσούλιας και Γραμματέας ο Ιούλιος Λαλιώτης. Στη Δημοτική Επιτροπή πρόεδρος ο Δήμαρχος Τάσος Χρόνης και μέλη, Μαγγέλης Χρήστος, Γαλάνης Κώστας, Σαρρής Γιάννης και Κόλιας Κωνσταντίνος.