Ο πρώην προπονητής του ΠΑΣ Γιάνεννα Θ. Στάϊκος στην προπόνηση του Αριστείωνα Α.Ο. Λυγουρίου.
![](https://www.epidavrosnews.com/wp-content/uploads/2024/01/staikos-aristeionas-2-720x540.jpg)
Στη σημερινή προπόνηση είχαμε την τιμή, να μας επισκεφθεί ο πρώην προπονητής της ΠΑΣ Γιάννινα, συμπατριώτης και φίλος της ομάδας μας Στάϊκος Αθανάσιος ο οποίος συνομίλησε με τα παιδιά των ακαδημιών μας και απάντησε σε πολλές τους ερωτήσεις!
Τον ευχαριστούμε θερμά που βρέθηκε κοντά μας στην πρώτη προπόνηση του 2024!
Αριστείωνας Α.Ο. Λυγουρίου