ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ Το Θέμα Της Ημέρας Ευχές για καλό Πάσχα από το Λύκειο Λυγουριού. admin 01/05/2024 Η Διευθύντρια Σοφία Σαρρή, οι καθηγητές και οι μαθητές του Γενικού Λυκείου Λυγουpιού, Σας εύχονται ολόψυχα: Καλή Ανάσταση, Χαρούμενο Πάσχα και Χρόνια Πολλά, με Υγεία, Ειρήνη, Αγάπη και Ελπίδα!! Continue Reading Previous Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Αρχαίας Επιδαύρου και οι Epi Blues Band την Δευτέρα του Πάσχα στην Επίδαυρο.Next Διενέργεια άσκησης αντιμετώπισης δασικής πυρκαγιάς μεγάλης έκτασης με την κωδική ονομασία «ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ 2024″ More Stories ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ Το Θέμα Της Ημέρας Η Προέδρος της Δημοκρατίας στην Επίδαυρο για την πρεμιέρα της παράστασης «Hecuba, not Hecuba». admin 27/07/2024 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ Το Θέμα Της Ημέρας Ειρήνη Μουντράκη για το Έβδομο Διεθνές Εργαστήρι Αρχαίου Δράματος στην Επίδαυρο. admin 26/07/2024 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΑ Το Θέμα Της Ημέρας Νεαρός άνδρας εντοπίστηκε νεκρός στο κανάλι του Ισθμού. admin 26/07/2024