Συνεχόμενες διαρροές νερού και διακοπές στην Τραχειά.
![](https://www.epidavrosnews.com/wp-content/uploads/2020/01/13.00-Α-1-720x540.jpg)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ :
Τις τελευταίες 2 εβδομάδες τα συνεργεία της Δ.Ε.Υ.Α. Επιδαύρου έχουν εντοπίσει και αποκαταστήσει 5 διαρροές νερού στο κεντρικό δίκτυο ύδρευσης της Τραχειάς.
Σήμερα το απόγευμα εντοπίσαμε ακόμα μία διαρροή με την βοήθεια των κατοίκων. Αύριο το πρωί θα αποκατασταθεί και αυτή η διαρροή. Πιστεύουμε πως είναι η τελευταία και θα λύσει το πρόβλημα με τις διακοπές υδροδότησης που ταλαιπωρεί το χωριό και τους οικισμούς τις τελευταίες μέρες.
Ζητούμε σε όλους συγνώμη για την ταλαιπωρία!!!
Με εκτίμηση,
Ο Πρόεδρος της Δ.Ε.Υ.Α.ΕΠ.
Παύλου Γιώργος