ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ Το Θέμα Της Ημέρας Τραγούδι για τoν κορωνοϊό δημιούργησε κάτοικος του Δήμου μας. admin 27/04/2020 0 Viral έχουν γίνει τα τραγούδια για τον κορωνοϊό. Στο διαδίκτυο κυκλοφορεί και ένα τραγούδι που έγραψε ο δικός μας Στάθης Αντωνόπουλος . Το νέο τραγούδι έχει τον τίτλο: ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΙΟΔΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΥΛΗ (Εν όψη κορωνοϊου). Δείτε το βίντεο… ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΙΟΔΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΥΛΗ (Εν όψη κορωνοϊου) -ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣWatch this video on YouTube Continue Reading Previous Kατασκευή ραμπών και χώρων υγιεινής για ΑΜΕΑ σε σχολικές μονάδες του Δήμου.Next Σήμερα το βράδυ Σμήνος δορυφόρων στον ουρανό της Επιδαύρου. More Stories ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ Το Θέμα Της Ημέρας Η Προέδρος της Δημοκρατίας στην Επίδαυρο για την πρεμιέρα της παράστασης «Hecuba, not Hecuba». admin 27/07/2024 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ Το Θέμα Της Ημέρας Ειρήνη Μουντράκη για το Έβδομο Διεθνές Εργαστήρι Αρχαίου Δράματος στην Επίδαυρο. admin 26/07/2024 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΑ Το Θέμα Της Ημέρας Νεαρός άνδρας εντοπίστηκε νεκρός στο κανάλι του Ισθμού. admin 26/07/2024 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςΓια να σχολιάσετε πρέπει να συνδεθείτε.