Χωρίς κατηγορία Τρόφιμα στον Δήμο Επιδαύρου από τη Διεθνή Ένωση Αστυνομικών Αργολίδας. admin 18/04/2020 0 Το Δ.Σ. της Διεθνούς Ενώσεως Αστυνομικών Τοπική Διοίκηση Αργολίδας (Ι.Ρ.Α. Αργολίδας) προσέφερε σήμερα τρόφιμα στο Δήμο Επιδαύρου. Τα τρόφιμα παραδόθηκαν στο σύλλογο ΜΑΝΑ για να διατεθούν σε συμπολίτες μας που έχουν ανάγκη. Continue Reading Previous Επίσημο μέλος της Γενικής Γραμματείας Ενημέρωσης και Επικοινωνίας το epidavrosnews.com.Next Φωτιά μικρής έκτασης στο Λυγουριό (εικόνες). More Stories Χωρίς κατηγορία Οι επιτυχόντες των Πανελληνίων Εξετάσεων στο Λύκειο Λυγουριού. admin 27/07/2024 Χωρίς κατηγορία 12ο Φεστιβάλ Παραδοσιακών χορών στον Άγιο Δημήτριο την Κυριακή 14 Ιουλίου 2024. admin 14/07/2024 Χωρίς κατηγορία Πολιτιστικός Σύλλογος Αρκαδικού :Αποχή από κάθε εκδήλωση στην Αγία Μαρίνα ,το υπόστεγο τής εκκλησίας είναι πολύ επιβαρυμένο. admin 10/07/2024 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςΓια να σχολιάσετε πρέπει να συνδεθείτε.