Μεγάλη βροχόπτωση στην Επίδαυρο.
![](https://www.epidavrosnews.com/wp-content/uploads/2020/06/105192297_10217986052538888_5821800266078991685_n-720x540.jpg)
Στον δρόμο που συνδέει την Π. Επίδαυρο με την Νέα Επίδαυρο , κοντά στο “stork” , λόγο της μεγάλης βροχόπτωσης δημιουργήθηκαν προβλήματα από κατολισθήσεις. Άμεσα επενέβησαν τα συνεργεία του δήμου που καθάρισαν των δρόμο πριν δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα.
Μεγάλη ήταν και η βροχόπτωση στην Αρχ. Επίδαυρο με αποτέλεσα να πλημμυρίσει τμήμα στο λιμάνι και στους γύρω δρόμους.