ΔΗΜΟΤΙΚΑ Το Θέμα Της Ημέρας Καινούργιους κάδους σκουπιδιών παρέλαβε ο Δήμος Επιδαύρου admin 04/09/2020 0 Καινούργιους κάδους σκουπιδιών παρέλαβε ο Δήμος Επιδαύρου για να προχωρήσει σε αντικατάσταση των χαλασμένων και να επισκευάσει όσοι είναι δυνατών να επισκευαστούν. Η αντιδήμαρχος καθαριότητας έχει επιληφθεί και συντονίζει την όλη προσπάθεια. Continue Reading Previous Εθελοντική αιμοδοσία ην Κυριακή 13 Σεπτεμβρίου στο Πνευματικό Κέντρο Λυγουριού.Next Αντικαταστάθηκε το δίκτυο ύδρευσης στην οδό Επιδαύρου στο Λυγουριό (φώτο). More Stories ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ Το Θέμα Της Ημέρας Η Προέδρος της Δημοκρατίας στην Επίδαυρο για την πρεμιέρα της παράστασης «Hecuba, not Hecuba». admin 27/07/2024 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ Το Θέμα Της Ημέρας Ειρήνη Μουντράκη για το Έβδομο Διεθνές Εργαστήρι Αρχαίου Δράματος στην Επίδαυρο. admin 26/07/2024 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΑ Το Θέμα Της Ημέρας Νεαρός άνδρας εντοπίστηκε νεκρός στο κανάλι του Ισθμού. admin 26/07/2024 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςΓια να σχολιάσετε πρέπει να συνδεθείτε.