Προκήρυξη δημόσιου πλειοδοτικού διαγωνισμού για την εκμίσθωση του κυλικείου του Δημ. Σχολείου Λυγουριού.
![](https://www.epidavrosnews.com/wp-content/uploads/2020/10/dimotiko-lygouriou-eisodos-720x310.jpg)
Σε προκήρυξη δημόσιου πλειοδοτικού διαγωνισμού με σφραγισμένες προσφορές για την εκμίσθωση του κυλικείου του Δημ. Σχολείου Λυγουριού προχωράει Δήμος Επιδαύρου.
Ο διαγωνισμός θα γίνει στα γραφεία της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου
Επιδαύρου, ισόγειο Ι.Ν. Αγίου Βασιλείου στο Λυγουριό στις 30/10/2020 ημέρα Παρασκευή και ώρα 12:00μμ. Τα δικαιολογητικά θα γίνουν δεκτά στα γραφεία της σχολικής επιτροπής πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης Δήμου Επιδαύρου στις 29 & 30 Οκτώβριου 2020 και ώρες από 09:00πμ εώς 11:00πμ. Η διάρκεια μίσθωσης ορίζεται για εννέα (9) έτη.
Δείτε εδώ τη σχετική απόφαση.