Ετήσια γενική συνέλευση του Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ την Παρασκευή 20 Μαΐου.
![](https://www.epidavrosnews.com/wp-content/uploads/2020/08/ao-foinikas-720x720.jpg)
Το Δ.Σ του Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ σας προσκαλει στην ετήσια γενική συνέλευση του συλλόγου που θα πραγματοποιηθεί την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20 ΜΑΪ́ΟΥ στις 20:00 στην αίθουσα συνεδριάσεων στην πλατεια της Α’ Εθνοσυνέλευσης.
Θα συζητηθούν τα εξης θέματα:- Διοικητικός απολογισμός – προγραμματισμός της νεας σεζόν – Οικονομικός απολογισμός 2021/22- Οικονομικος Προϋπολογισμός σεζόν 2022/23- Συζήτηση και προτάσεις που αποσκοπούν στην εύρυθμη λειτουργία του συλλόγου.Η παρουσία όλων απαραίτητη!!!