Στην τελική ευθεία το έργο συντήρησης του δρόμου Παλαιά Επίδαυρος – Κολιάκι.
![](https://www.epidavrosnews.com/wp-content/uploads/2021/12/koliaki.jpg)
Αποφάσεις για σειρά σημαντικών θεμάτων έλαβε η Οικονομική Επιτροπή της Περιφέρειας Πελοποννήσου που συνεδρίασε την Τετάρτη 25 Μαΐου.
Συγκεκριμένα, μεταξύ άλλων, η Επιτροπή προέβη στην έγκριση του πρακτικού ελέγχου δικαιολογητικών κατακύρωσης προσωρινού αναδόχου για την με προϋπολογισμό 600.000 ευρώ συντήρηση τμημάτων του δρόμου Παλαιά Επίδαυρος – Κολιάκι, στο πλαίσιο του έργου συντηρήσεις και ασφαλτοστρώσεις οδικού δικτύου Π.Ε. Αργολίδας.