Ο Νίκος Ανδρουλάκης στην Επίδαυρο είδε μαζί με τον Χρόνη τις «Τρωάδες».
![](https://www.epidavrosnews.com/wp-content/uploads/2023/08/androulakis-epidavros-troades-3-720x481.jpg)
Ο Πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ Νίκος Ανδρουλάκης συνοδευόμενος και από τον Δήμαρχο Επιδαύρου Τ. Χρόνη παρακολούθησε την παράσταση «Τρωάδες» του Κρατικόυ Θέατρου Βορείου Ελλάδος , σε σκηνοθεσία του Χρήστου Σουγάρη με τους Δημήτρης Πιατάς, Αντώνης Καφετζόπουλος, Αλέξανδρος Μπουρδούμης, Μαρία Διακοπαναγιώτου, Μαρίζα Τσάρη, Κλειώ Δανάη Οθωναίου, Λουκία Βασιλείου.