Το νέο προεκλογικό σποτ του υποψήφιου Περιφερειάρχη Πελοποννήσου Δημήτρη Πτωχού.
![](https://www.epidavrosnews.com/wp-content/uploads/2023/09/ptoxos-pelloponisos-mprosta-720x405.jpg)
Με την κλεψύδρα για τις κάλπες της 8ης Οκτωβρίου να έχει γυρίσει οι διεκδικητές της ψήφου των πολιτών κορυφώνουν τη στρατηγική τους.Στο πλαίσιο αυτό, παρουσίασε το νέο του προεκλογικό σποτ ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Πελοποννήσου Δημήτρης Πτωχός.Με τον χαρακτηριστικό τίτλο… «Ο περίφημος Πτωχός», ο εκλεκτός του κυβερνώντος κόμματος ευελπιστεί στο να τραβήξει τα βλέμματα των χρηστών του διαδικτύου.«Είμαι ο Δημήτρης Πτωχός και ΜΑΖΙ πάμε την Πελοπόννησο Μπροστά» είναι ο μήνυμά του προς τους πολίτες.Παράλληλα, ο κ. Πτωχός συνεχίζει και τις προεκλογικές περιοδείες.